Мета викладання навчальної дисципліни «Міжнародне право» полягає у формуванні у студентів поглибленого розуміння основних понять і категорій міжнародного публічного та приватного права, закономірностей розвитку міжнародних відносин, оволодіння сучасними необхідними юридичними інструментами здійснення зовнішньоекономічної діяльності тощо.
Основними завданнями вивчення дисципліни «Міжнародне право» є:
- повторення базових знань з правознавства стосовно джерел правового регулювання, зокрема міжнародно-правових актів, набуття спеціальних знань з окремих положень міжнародного публічного та приватного права, більш поглиблене вивчення питань, пов’язаних з дією міжнародних договорів, міжнародно-правової відповідальності, права власності, що дозволяє врахувати специфіку навчання студентів зі спеціальності «менеджмент», "туризм" і "готельно-ресторанна справа".
Очікувані результати
Згідно з вимогами освітньо-професійної програми студенти повинні: знати систему джерел міжнародного публічного та приватного права, розуміти поняття та специфічні особливості права міжнародних договорів, виокремлювати поняття та види міжнародних відносин, оозрізняти правовий статус суб’єктів міжнародних відносин, орієнтуватися в основних міжнародно-правових нормативних вимогах стосовно здійснення господарської діяльності, відокремлювати залежно від кваліфікаційних ознак суб’єктів міжнародного права, правильно застосовувати правові норми у галузі міжнародних відносин юридичних та фізичних осіб.
Згідно з вимогами освітньо-професійної програми студенти мають досягти таких результатів навчання:
Загальні компетентності:
ЗК2. Здатність до спілкуватися з представниками інших професійних груп різного рівня (з експертами з інших галузей знань/видів економічної діяльності); ЗК5. Здатність діяти на основі етичних міркувань (мотивів).
Фахові компетентності:
СК1. Здатність обирати та використовувати концепції, методи та інструментарій менеджменту, в тому числі у відповідності до визначених цілей та міжнародних стандартів.
Програмні результати навчання:
ПРН6. Мати навички прийняття, обґрунтування та забезпечення реалізації управлінських рішень в непередбачуваних умовах, враховуючи вимоги чинного законодавства, етичні міркування та соціальну відповідальність; ПРН7. Організовувати та здійснювати ефективні комунікації всередині колективу, з представниками різних професійних груп та в міжнародному контексті.
Мета викладання навчальної дисципліни
«Міжнародне право» полягає у формуванні у студентів поглибленого
розуміння основних понять і категорій міжнародного публічного та приватного
права, закономірностей розвитку міжнародних відносин, оволодіння сучасними
необхідними юридичними інструментами здійснення зовнішньоекономічної діяльності
тощо.
Основними завданнями вивчення дисципліни «Міжнародне право» є: повторення базових знань з правознавства стосовно джерел правового регулювання, зокрема міжнародно-правових актів; набуття спеціальних знань з окремих положень міжнародного публічного та приватного права; більш поглиблене вивчення питань, пов’язаних з дією міжнародних договорів, міжнародно-правової відповідальності, права власності, що дозволяє врахувати специфіку навчання студентів зі спеціальності «менеджмент», "туризм" та "готельно-ресторанна справа".
Очікувані результати
Згідно з вимогами освітньо-професійної програми студенти повинні: знати систему джерел міжнародного публічного та приватного права, розуміти поняття та специфічні особливості права міжнародних договорів, виокремлювати поняття та види міжнародних відносин, розрізняти правовий статус суб’єктів міжнародних відносин; орієнтуватися в основних міжнародно-правових нормативних вимогах стосовно здійснення господарської діяльності; відокремлювати залежно від кваліфікаційних ознак суб’єктів міжнародного права; правильно застосовувати правові норми у галузі міжнародних відносин юридичних та фізичних осіб.
Згідно з вимогами освітньо-професійної програми студенти мають досягти таких результатів навчання:
Загальні компетентності:
ЗК2. Здатність до спілкуватися з представниками інших професійних груп різного рівня (з експертами з інших галузей знань/видів економічної діяльності);
ЗК5. Здатність діяти на основі етичних міркувань (мотивів).
Фахові компетентності:
СК1. Здатність обирати та використовувати концепції, методи та інструментарій менеджменту, в тому числі у відповідності до визначених цілей та міжнародних стандартів.
Програмні результати навчання:
ПРН6. Мати навички прийняття, обґрунтування та забезпечення реалізації управлінських рішень в непередбачуваних умовах, враховуючи вимоги чинного законодавства, етичні міркування та соціальну відповідальність;
ПРН7. Організовувати та здійснювати ефективні комунікації всередині колективу, з представниками різних професійних груп та в міжнародному контексті.